Victorinox Swiss Classic 6.7933.12B Blisterli 2'li Tırtıklı Biftek Bıçağı, 12 cm, Siyah
  • 0 Yorum
  • İncelenme : 3
1.863,60 TL
Victorinox
KDV Hariç 1.553,00 + KDV
Kategori Et Bıçakları
Marka Victorinox
Ürün Kodu IDA-27567
Victorinox Swiss Classic 6.7933.12B Blisterli 2'li Tırtıklı Biftek Bıçağı, 12 cm, Siyah Ürün Özellikleri İsviçre yapımı steak - bifte ve pizza bıçağı Yüksek kaliteli polipropilen sap ve yüksek karbonlu paslanmaz çelik bıçak Et ve pizza kesmek için ideal gurme bıçağı Victorinox Mutfak Bıçakları mutfaktaki her işi daha kolay, daha konforlu ve daha eğlenceli hale getirir. Bıçakları ince ve keskindir, böylece istediğiniz kadar ince ve istediğiniz kadar tutarlı kesebilirsiniz. Teknik Özellikler Renk: Siyah Bıçak Tipi: Testere Ağızlı Bıçak Uzunluğu: 12 cm Uzunluk: 232 mm Genişlik: 12 mm Yükseklik: 25 mm Sap Malzemesi: Polipropilen Sap: Fibrox
0 Yorum
5 Yıldız
0 %
4 Yıldız
0 %
3 Yıldız
0 %
2 Yıldız
0 %
1 Yıldız
0 %