Victoria Arduino Mythos MDXS115V Kahve Değirmeni
  • 0 Yorum
  • İncelenme : 3
103.556,40 TL
Victoria Arduino
KDV Hariç 86.297,00 + KDV
Kategori Kahve Öğütücü & Değirmenleri
Marka Victoria Arduino
Ürün Kodu IDA-27545
Victoria Arduino Mythos MDXS-115V Kahve Değirmeni MDXS öğütücü (1,5 kg/gün öğütme kapasiteli) sessiz, ergonomik ve hassas bir makine olacak şekilde tasarlanmıştır. MDXS'deki diğer bir yenilik de düz 65 mm çapak ve havalandırma delikli kapaktır. Maksimum Güvenilirlik Victoria Arduino'nun MDXS üzerindeki bir diğer amacı da teknik müdahale sürecini daha kolay ve hızlı hale getirmekti. Bu nitelikler onu daha da güvenilir hale getirir ve bakım maliyetlerini azaltır. Sessiz Victoria Arduino'nun yaptığı araştırmalar, titreşimleri azaltan, böylece istenmeyen sesleri azaltan ve müşterilerin kahvehaneden aldığı zevki artıran 'Silent-block' sisteminin keşfini sağlamıştır. Portafiltre Kilidi Portafilter kilit sistemi, baristanın işini ve kahvehanenin verimliliğini radikal bir şekilde artırır. Anında Taşlama Öğütülmüş kahvenin öğütme haznesinden akıcı bir şekilde boşalmasını sağlayacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. Huni sistemi atıkları azaltır ve tutarlı ve dayanıklı kaliteyi garanti eder Hassas Taşlama 65 mm çapa sahip yeni havalandırma sistemi, kahvenin tüm kokusunu koruyan yüksek kaliteli öğütme ve sabit sıcaklık sağlar Teknik Özellikler Ölçüler (g x d x y): 212 x 290 x 585 mm Voltaj: 115 V Öğütme hazne kapasitesi: 1,6 kg Dişli çapı: 65 mm Ağırlık: 21 kg
0 Yorum
5 Yıldız
0 %
4 Yıldız
0 %
3 Yıldız
0 %
2 Yıldız
0 %
1 Yıldız
0 %