Electrolux Professional WC50BK1Z Şarap Dolabı, 50 Şişe
  • 0 Yorum
  • İncelenme : 3
94.407,60 TL
Electrolux Professional
KDV Hariç 78.673,00 + KDV
Kategori Şarap Dolapları
Marka Electrolux Professional
Ürün Kodu IDA-09648
Electrolux Professional WC50BK1Z Şarap Dolabı, 50 Şişe Ürün tek kapılıdır Kapasite: 50 şişe Renk: Siyah Enerji Sınıfı: A Enerji Tüketimi: 145 kW/yıl Kapı Malzemesi: Cam Net Hacim: 146 Voltaj: 220 V 1N 50 Hz Elektrik Gücü: 100 w Ebatlar: 595x562x805 mm(GxDxY) Ürün Ağırlık: 50 kg Kapasitesi kullandığınız şişe hacmine göre farklılık göstermektedir.
0 Yorum
5 Yıldız
0 %
4 Yıldız
0 %
3 Yıldız
0 %
2 Yıldız
0 %
1 Yıldız
0 %