Electrolux Professional TRSY1V50 Sebze Doğrama Makinesi
  • 0 Yorum
  • İncelenme : 3
142.098,00 TL
Electrolux Professional
KDV Hariç 118.415,00 + KDV
Kategori Sebze Doğrama Makineleri
Marka Electrolux Professional
Ürün Kodu IDA-09655
Electrolux Professional TRSY1V50 Sebze Doğrama Makinesi Sebze ve meyve hazırlamada, yüksek verim, sıra dışı performans, üstün kalite ve mükemmel dayanıklılık sağlayarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Her türlü sebze ve meyveyi dilimleme, rendeleme, dalgalı kesim, jülyen kesme, patates dilimleme veya küp şeklinde kesme. Kompakt ve güçlü motor 500 Watt Tek hızlı, 340 devir/dakika Kapasite: 250 - 500 kg/saat Paslanmaz çelik, yuvarlak silo (215 cm2) Asenkron endüstriyel motor ağır iş amaçlıdır ve uzun ömürlüdür. Ergonomik kol kullanımda rahatlık sağlar. Hijyen: Yuvarlak biçimli tasarımı sayesinde Uzun sebze silosu (60mm) Hassas kesim için “Darbeli çalışma” fonksiyonu Düz, su geçirmez kontrol panel (IP55) Kolay çıkarılabilen kesme haznesi, paslanmaz çelik kol ve hazne, bulaşık makinesinde %100 güvenli bir şekilde yıkanabilir. Derin GN küvetler için yüksek boşaltma alanı (20 cm’ ye kadar) Opsiyonel 80’den fazla farklı kesim yapabilen geniş, paslanmaz çelik disk seçenekleri (çapı 205mm) Eşsiz ve özel “S” biçiminde bıçaklar Yüksek verimlilik ve çok yönlü dilimleme Sert ve yumuşak sebzelerin hassas bir şekilde kesilmesini sağlayan üstün dilimleme 220-240 V/1N 50 Hz Ebatlar: GxDxY 252x500x515 mm Dahili Aksesuar Ejektör -TRS/TRK
0 Yorum
5 Yıldız
0 %
4 Yıldız
0 %
3 Yıldız
0 %
2 Yıldız
0 %
1 Yıldız
0 %