Dito Sama LMP600BF Standlı Hamur Açma Makinesi, 600 mm
  • 0 Yorum
  • İncelenme : 3
620.272,80 TL
Dito Sama
KDV Hariç 516.894,00 + KDV
Kategori Hamur Açma Makineleri
Marka Dito Sama
Ürün Kodu IDA-09025
Dito Sama LMP600BF Standlı Hamur Açma Makinesi, 600 mm Büyük üretimler için bantlı hamur açma makinesi. 600 mm çalışma genişliği ve 1300 mm uzunluğunda kayış. Makinenin üstüne sabitlenmiş un kabı. Yapıya menteşeli güvenlik ızgaraları, yaralanmaya karşı bir güvenlik mikro anahtarı ile donatılmıştır. Izgaralar tehlikeli bir düzeye yükseltilirse motor durur. Ek operatör güvenliği için silindirin durmasını sağlamak için kilitli ve manuel yeniden başlatmalı acil durdurma düğmesi. Sigortalarla genel elektrik koruması. Bir devre kesici tarafından korunan motor. Dönme yönünü değiştirmek için uzaktan ayak pedalı, isteğe bağlı aksesuar olarak mevcuttur. Tekerlekler üzerine monte edilmiş zeminde duran bantlı hamur açma makinesi. 2 hız. Düşük hız: 11,5 m/dk bant giriş besleme hızı ve 21,4 m/dk çıkış besleme hızı. 71,5 mm çaplı silindirler 0,1 ila 34 mm kalınlıkta ayarlanabilir. Yüksek hız: 24,4 m/dak bant giriş besleme hızı ve 42,7 m/dak çıkış besleme hızı. Yerden tasarruf etmek için kızaklar yükseltilebilir ve kayışlar yıkama için çıkarılabilir. Krom kaplı çelik silindirler Güç: 1,1 kW Ağırlık: 265 kg
0 Yorum
5 Yıldız
0 %
4 Yıldız
0 %
3 Yıldız
0 %
2 Yıldız
0 %
1 Yıldız
0 %