By Kitchen IB500AV-BLD500-N-WIK250 El Blender, 500 W
  • 0 Yorum
  • İncelenme : 3
26.950,80 TL
By Kitchen
KDV Hariç 22.459,00 + KDV
Kategori El Blenderları
Marka By Kitchen
Ürün Kodu IDA-00210
By Kitchen IB500AV El Blender, 500 W Ürün Özellikleri Şık tasarımlı, dayanıklı plastik gövdesi ile her mutfağın ihtiyacına uygun kullanım imkânı sunar. Havalandırmalı motoru ve termal aşırı ısınma koruması sayesinde uzun ömürlü ve güvenli kullanım sağlar. Değişken hız kontrol anahtarı ile farklı tarifler için ideal karışım hızını kolayca ayarlayabilirsiniz. Ergonomik sap tasarımı sayesinde uzun süreli kullanımlarda bile konfor sunar. Tamamen paslanmaz çelikten üretilmiş yüksek performanslı bıçak ve gıda ile temas eden tüm parçalar hijyenik kullanım için paslanmaz çelikten üretilmiştir. Teknik Özellikler Ölçü: 190x90x245 mm Hız: 4000-16000 rpm Ağırlık: 3.7 kg Güç: 500W – 220/240V 50Hz/60Hz Parçalayıcı uzunluğu: 410 mm Çırpıcı uzunluğu ve kg: 250 mm-1.25kg
0 Yorum
5 Yıldız
0 %
4 Yıldız
0 %
3 Yıldız
0 %
2 Yıldız
0 %
1 Yıldız
0 %