By Kitchen IB350TVE-BLD250-P-WIK-185 El Blender, 350 W
  • 0 Yorum
  • İncelenme : 3
20.253,60 TL
By Kitchen
KDV Hariç 16.878,00 + KDV
Kategori El Blenderları
Marka By Kitchen
Ürün Kodu IDA-00208
By Kitchen IB350TVE El Blender, 350 W Ürün Özellikleri Şık tasarımlı, dayanıklı plastik gövdesi ile her mutfağın ihtiyacına uygun kullanım imkânı sunar. Havalandırmalı motoru ve termal aşırı ısınma koruması sayesinde uzun ömürlü ve güvenli kullanım sağlar. Değişken hız kontrol anahtarı ile farklı tarifler için ideal karışım hızını kolayca ayarlayabilirsiniz. Ergonomik sap tasarımı sayesinde uzun süreli kullanımlarda bile konfor sunar. Tamamen paslanmaz çelikten üretilmiş yüksek performanslı bıçak ve gıda ile temas eden tüm parçalar hijyenik kullanım için paslanmaz çelikten üretilmiştir. Teknik Özellikler Ölçü: 400x240x85 mm Hız: 4000-20000 rpm Ağırlık: 1.4 kg Güç: 350W 220/240V 50Hz/60Hz Parçalayıcı uzunluğu ve kg: 315 mm - 0,63kg Çırpıcı uzunluğu ve kg: 185 mm - 0,81kg Çap: 16 mm
0 Yorum
5 Yıldız
0 %
4 Yıldız
0 %
3 Yıldız
0 %
2 Yıldız
0 %
1 Yıldız
0 %